Montujemy szybę przy użyciu oryginalnego kleju OCA za pomocą specjalistycznych maszyn i laminatorów próżniowo ciśnieniowych. Klejenie odbywa się tak jak w serwisie producenta. Gwarantujemy , że wyświetlacz nie starci swoich właściwości. Montowane przez nas szyby to Gorilla Glass dlatego możesz być spokojny o ich odporność na zarysowania.

 

PAMIETAJ !!! Jeśli decydujesz się za zakup usługi w niższej cenie zdawaj sobie z tego sprawę ze odbywa się to między innymi kosztem jakości szyby oraz jakością samej usługi.

 

Nie stosujemy kleju typu Kropelka, SuperGlue i ich pochodnych do ponownego wklejania modułów w ramki tak jak stosuje konkurencja co powoduje samoczynne pękanie szybek.  Stosujemy specjalistyczny klej syntetyczny na bazie kauczuku który jako płynna uszczelka skutecznie zastępuje taśmy montażowe używane do klejenia szyb i ramek telefonów komórkowych.

 

UWAGA !!! Aby usługa mogła być wykonana wyświetlacz oraz dotyk w telefonie musi działać.

 

Ceny napraw

Samsung S2, S2 Plus  80 zł

Samsung S3, S3 Neo, S3 LTE  89 zł

Sasmung S4, S4 LTE  99 zł

Samsung S5  129 zł

Samsung S6  149 zł

Szyby w kolorze białym, czarnym, granatowym oraz czerownym

Telefon należy dostarczyć do naszego serwisu przy ul. Nowej 21 w Bydgoszczy. Czas wykonania usługi 2- 3 dni robocze.

Na usługę dajemy 6 miesięcy gwarancji !!!!!!

 

Gwarantujemy rzetelne i profesjonalne wykonanie usługi na stanowisku ESD bez utraty danych Klienta zawartych w telefonie.

 

Możliwość dostarczenia całego telefonu jak i samego wyświetlacza.

 

Jesteśmy w pełni legalnie działającą firmą, do każdego zakupionego produktu lub usługi dostajesz dowód zakupu w postaci paragonu lub faktury VAT 23%. Ceny zawarte w ogłoszeniu są cenami brutto.

 

Isnieje możliwość wynajmu telefonu zastepczego na czas naprawy!!!
Isnieje mozliwość wymiany korpusów oraz ramki LCD w celu odnowienia telefonu.