Naprawa płyt głównych w laptopach/komputerach  – Reballing – Bydgoszcz

Nasz serwis komputerowy specjalizuje się w diagnozie oraz naprawach sprzętu komputerowego, otrzymaliśmy od Państwa wiele pytań na temat czy wykonujemy usługi reballingu. Do tej pory nie wykonywaliśmy tego typu usług, ale postanowiliśmy rozszerzyć trochę obszar naszego działania.

Zakupiliśmy specjalną maszynę potrzebną do wykonywania usług reballing’u układów, nasi pracownicy przeszli szereg szkoleń dzięki którym wdrożyliśmy ową usługę do naszej oferty serwisowej. Wiele godzin spędzonych na doskonaleniu swoich umiejętności, wiele zużytego materiału dzięki któremu nasze usługi z tego zakresu okazały się efektywne !

Posiadamy jeden z najlepszych sprzętów dostępnych na rynku, używamy tylko najlepsze, markowe narzędzia pomocnicze, kupujemy dodatki najlepszej jakości, ponieważ wiemy, że nasi klienci wymagają od nas najlepszej jakości wykonywanych usług. Mimo, że z reballingiem mamy do czynienia od prawie roku to już mamy za sobą wiele sukcesów. Jedna z pierwszych płyt głównych naprawiona w naszym serwisie działa nieustannie od naprawy.

Wymieniamy układy/płyty główne w laptopach, komputerach stacjonarnych, konsolach i nie tylko!

Większość serwisów komputerowych wykonująca usługi reballingu nie daje gwarancji na swoje usługi, ponieważ ciężko jest stwierdzić jak długo urządzenie będzie działało. Nie które układy są trwalsze, a nie które nawet przy bardzo dobrej naprawie mogą się znowu popsuć po paru miesiącach.

Udzielamy gwarancji na każdą usługę w naszym serwisie, od zwykłych napraw, wymiany komponentów, po reballing. Gwarancja ustalana jest po naprawie, indywidualnie z klientem. Również objaśniamy klientom o co chodzi i jak wygląda cały proces naprawy. Czas jaki dajemy sobie na wymianę układu to przeważnie jeden dzień roboczy + około dwóch dni na przetestowanie, w razie jakichkolwiek problemów z działaniem sprzętu klient informowany jest na bieżąco.

Sprzęt jakim wykonujemy usługi reballingu układów posiadamy na miejscu w naszym serwisie, gdzie każdy klient może go zobaczyć na własne oczy, dzięki czemu nie będą mieli Państwo obaw, że sprzęt jest odsyłany do kogoś innego, a my tylko pośredniczymy w naprawie. Nasz serwis działa na zasadzie face-to-face, gdzie wchodzą Państwo do firmy i widzą nasze stanowiska pracy, nie kryjemy serwisu za drzwiami, gdzie nie widać co się dzieje, kto pracuje, czy jest odpowiedni sprzęt tylko za każdym razem zapraszani są Państwo do biura w którym znajdują się stanowiska naprawcze.

Dzięki temu zyskujemy zaufanie wśród naszych klientów, wiele osób wraca z innymi urządzeniami, poleca nas swoim znajomym, a nawet korzysta z naszych usług w swoich firmach.

Komp4u to nie tylko serwis komputerowy, ale przede wszystkim specjaliści, którzy nie boją się podejmować nowych wyzwań i zawsze naprawią Państwa sprzęt jak najszybciej jest to możliwe.

Zapraszamy do skorzystania z usługi reballing Bydgoszcz ( wymiana układu BGA) – zespół naprawa-laptopow.eu